Mapa zaujímavostí

Chceme, aby naša kampaň bola viac ako len súbor predvolebných sľubov. Už počas kampane sme sa preto rozhodli prispieť k zlepšeniu bratislavského Nového Mesta tým, že pomôžeme budovať lokálnu hrdosť a identitu. Myslíme si, že dobrý vzťah k svojmu okoliu, svojej štvrti či mestskej časti je prvým krokom k vytváraniu dobrého mesta. Táto mapa je príspevkom k budovaniu novomestskej identity, ukazuje, že Nové Mesto má čo ponúknuť, že máme na čo byť hrdí.

Mapa obsahuje 55 dobrých miest – parkov, miest pre šport, kultúru a výletných miest. Nájdete na nej tiež architektonické zaujímavosti, pamätihodnosti a kultúrne pamiatky. S mapou môžete spoznávať svoju štvrť, ale aj objavovať nové zákutia a krásu na miestach, kde by ste ju možno doteraz nehľadali.

Mapa zaujímavostí vznikla vďaka podpore stoviek ľudí. Mnohí prispeli svojimi vedomosťami a zdielali s nami príbehy o zaujímavých miestach v Novom Meste. Ďalší prispeli finančne a umožnili nám tak vydať mapu aj v tlačenej podobe. Všetkým podporovateľom ďakujeme.

V prípade záujmu o tlačenú verziu mapy nám môžete napísať. 

Mapu v elektronickej podobe si môžete stiahnuť tu. >

Staňte sa súčasťou príbehu

Staňte sa našim sponzorom

Vy ste sponzori našej kampane. Vďaka vašej finančnej podpore môžeme robiť kvalitnú a poctivú kampaň za lepšie Nové Mesto.