Mapa zaujímavostí

Chceme, aby naša kampaň bola viac ako len súbor predvolebných sľubov. Už počas kampane sme sa preto rozhodli prispieť k zlepšeniu bratislavského Nového Mesta tým, že pomôžeme budovať lokálnu hrdosť a identitu. Myslíme si, že dobrý vzťah k svojmu okoliu, svojej štvrti či mestskej časti je prvým krokom k vytváraniu dobrého mesta. Táto mapa je príspevkom k budovaniu novomestskej identity, ukazuje, že Nové Mesto má čo ponúknuť, že máme na čo byť hrdí.

Mapa obsahuje 55 dobrých miest – parkov, miest pre šport, kultúru a výletných miest. Nájdete na nej tiež architektonické zaujímavosti, pamätihodnosti a kultúrne pamiatky. S mapou môžete spoznávať svoju štvrť, ale aj objavovať nové zákutia a krásu na miestach, kde by ste ju možno doteraz nehľadali.

Staňte sa súčasťou príbehu a získajte mapu

Naša kampaň nie je financovaná politickými stranami ani veľkými sponzormi, ale je postavená na malých darcoch. Staňte sa súčasťou príbehu, prispejte na našu kampaň a ako odmenu získate jednu, dve alebo aj viac máp.

Finančné dary v rámci kampane prijímame na transparentný účet, preto sa platba dá urobiť výhradne bankovým prevodom. Do poznámky pri platbe napíšte MAPA a uveďte svoje meno.

  • Pre všetkých, ktorí majú radi Nové Mesto a chcú sa dozvedieť viac.
  • Pre tých, ktorí sa chcú o radosť z objavovania podeliť so svojimi známymi a kamarátmi. Podarujte druhú mapu ako pozvánku na dobrodružné výlety.

  • Pre ambasádorov Nového Mesta, ktorí veria, že cesta k lepšiemu susedstvu a mestu vedie cez jeho lepšie spoznanie. Šírte s nami osvetu o hodnotách a kvalitách našej mestskej časti.

  • Mám vlastnú predstavu o tom koľko chcem prispieť. Do popisu platby uvediem koľko máp si prajem zaslať.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Staňte sa súčasťou príbehu

Staňte sa našim sponzorom

Vy ste sponzori našej kampane. Vďaka vašej finančnej podpore môžeme robiť kvalitnú a poctivú kampaň za lepšie Nové Mesto.