Podporte vznik mapy

Podporte vznik mapy dobrých miest a zaujímavostí v Novom Meste

Chceme, aby naša kampaň bola niečo viac ako len súbor predvolebných sľubov. Už počas kampane prispejeme k zlepšeniu bratislavského Nového Mesta tým, že pomôžeme budovať lokálnu hrdosť a identitu. Myslíme si, že dobrý vzťah k svojmu okoliu, svojej štvrti či mestskej časti je prvým krokom k vytváraniu dobrého mesta. Táto mapa je príspevkom k budovaniu novomestskej identity, ukazuje, že Nové Mesto má čo ponúknuť, že máme byť na čo hrdí.

Mapa obsahuje viac ako 50 dobrých miest – parkov, miest pre šport či kultúru a výletných miest. Nájde na nej tiež architektonické zaujímavosti, pamätihodnosti a kultúrne pamiatky. S mapou môžte spoznávať svoju štvrť, objavovať nové zákutia a krásu na miestach, kde by ste ju možno doteraz nehladali.

Staňte sa súčasťou príbehu a pomôžte nám vydať mapu dobrých miest a zaujímavostí

Prispieť na vznik mapy môžete finančným darom. Ako odmenu môžete získať jednu, dve alebo aj viac máp, ktoré vám ako prvým zašleme už koncom marca.

Finančné dary v rámci kampane prijímame na transparentný účet, preto sa platba dá urobiť výhradne bankovým prevodom. Do poznámky pri platbe napíšte MAPA a uveďte svoje meno.

  • Pre všetkých, ktorí majú radi Nové Mesto a chcú sa dozvedieť viac.
  • Pre tých, ktorí sa chcú o radosť z objavovania podeliť so svojimi známymi a kamarátmi. Podarujte druhú mapu ako pozvánku na dobrodružné výlety.

  • Pre ambasádorov Nového Mesta, ktorí veria, že cesta k lepšiemu susedstvu a mestu vedie cez jeho lepšie spoznanie. Šírte s nami osvetu o hodnotách a kvalitách našej mestskej časti.

  • Mám vlastnú predstavu o tom koľko chcem prispieť. Do popisu platby uvediem koľko máp si prajem zaslať.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Staňte sa súčasťou príbehu

Prispejte finančne